Гребінці. Макаронні вироби з твердих сортів пшениці Pasta зі шпинатом

Новый продукт

48,00 грн

Заказано225шт.

 
Подробное описание
Макарони Pasta (Гребінці) виготовлені з твердих сортів пшениці Durum Semoline зі шпинатом.

Без ГМО.

Макаронні вироби - продукт вуглеводний і, як багато хто вважає, - дуже небезпечний для фігури. Але насправді вживаючи макаронні вироби з твердих сортів пшениці можна довго залишатися стрункою і легкою на підйом людиною. Просто потрібно знати, як правильно їх їсти.

У чому користь макаронних виробів з твердих сортів пшениці? Звичайно ж, своєю здатністю не додавати зайвого "жирку", а без додавання жирних добавок до страви - навіть до схуднення. За рахунок чого це відбувається?

По-перше в зернах пшениці "Durum Semoline" крохмаль утворює кристалічну форму, яка не руйнується при обробці. Кристалічний крохмаль утримує білок, який легко засвоюється і дає енергію організму. В м'яких сортах пшениці міститься крохмаль аморфний - такий же самий, як в білому хлібі та булках. Цей вид крохмалю лише сприяє набору ваги.

По-друге рослинний жир в макаронних виробах з твердих сортів пшениці - ненасичений, що також важливо для якнайшвидшого його розщеплення. При цьому саме ненасичені жири сприяють збереженню еластичності шкіри.

По-третє в таких макаронних виробах міститься клітковина, яка стимулює роботу кишечника, знижує ймовірність розвитку серцево-судинних і навіть деяких онкологічних захворювань. Клітковина швидко виводить шлаки з кишечника.

Макаронні вироби Pasta багаті жирами, білками і вуглеводами, так наприклад, блюдо, приготоване з 100 г макаронів, на 30% задовольняє нашу добову потребу в тріаді життєво важливих поживних речовин, без яких нормальна життєдіяльність організму неможлива.

Макаронні вироби Pasta можна вживати, як гарнір до основної страви так і як самостійне блюдо. Рекомендується поєднувати з грибами, овочами, морепродуктами, твердими сирами, рослинними оліями, спеціями (найбільш смакує з "Приправа до макаронів Dr.Igel").

Італійські і американські медики стверджують, що макаронні вироби, як самостійне блюдо - це відмінний заспокійливий засіб, щоб вгамувати тривогу і хвилювання перед відповідальним заходом, для цього необхідно з'їсти за годину до нього тарілку макаронів. Макарони з твердих сортів пшениці в поєднанні з овочами рекомендуються медиками при захворюваннях серцево-судинної системи.

Шпинат цінується за високий вміст білка в листях.
Листя шпинату в собі містять вітаміни: С, А, В1, В2, В6, РР, Р, Е, D2, К та мінеральні речовини.

Регулярне вживання в їжу листя шпинату гальмує розвиток злоякісних пухлин. Тому з недавніх пор його використовують при лікуванні променевої хвороби.
Окрім білків особливу цінність шпинату придає велика кількість органічно пов'язаного та легкозасвоюваного організмом людини жаліза.
В листях шпинату містяться 0,5-1,4% вуглеводу та 2,1% мінеральних речовин, провідне місце серед яких належить калію.


Шпинат також знижує рівень цукру в крові. Люди, які вживають шпинат, мають більш здорові міцні зуби, нігті, здорове волосся та молоду шкіру, навіть у людей зрілого віку спостерігається зменьшення зморшок.
Шпинат зміцнює серце і дарує здоровий та міцний сон, робить більш ясним зір та сприяє підвищенню розумової працездатністі.


Макарони торгової марки Cevarto приготовлені з кращої європейської сировини з Любов'ю!

Будьте стрункі і здорові!


Склад продукту:

  • борошно грубого помелу Durum Semoline,
  • шпинат,
  • питна вода,
  • мінерали (калій, кальцій),
  • мікроелементи (селен, йод, мідь, хром),
  • вітаміни (B5, C, D, E, P, каротин, або провітамін А).

Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту:

  • білки - 10.4 г,
  • жири - 1.1 г, 
  • вуглеводи - 71.5 г.

Енергетична цінність на 100 г продукту - 1440 кДж (344 ккал).

Спосіб приготування:

Вироби помістити в киплячу воду, варити 6-7 хв, злити воду через друшляк, промивати не слід, бо втрачаються корисні речовини.

Термін придатності:

12 місяців з дати виготовлення при температурі не вище +30°С і при вологості повітря не більше 70%.

Умови зберігання:

В сухому, чистому добре вентильованому не зараженому шкідниками хлібних запасів приміщенні.

Виробник:

ТОВ CEVARTO, м.Київ.

Виробничі потужності:  м. Мукачево Закарпатської обл.

Виготовлено для споживчого кооперативу «E-SPRAVA». ДСТУ 7043: 2009

Маса нетто - 1 кг ± 1%

Написать отзыв

Гребінці. Макаронні вироби з твердих сортів пшениці Pasta зі шпинатом
Макаронні вироби Pasta (Гребінці) виготовлені з твердих сортів пшениці Durum Semoline зі шпинатом.

Написать отзыв

 
Комментарий(0)

Пока нет обзоров.

9 Другие продукты в той же категории