Зірочка. Макаронні вироби з твердих сортів пшениці Pasta

Новый продукт

40,00 грн

Заказано127шт.

В наличии 79 шт.
 
Подробное описание
Макарони Pasta (Зірочка) виготовлені з твердих сортів пшениці Durum Semoline.

Без ГМО.

Макаронні вироби - продукт вуглеводний і, як багато хто вважає, - дуже небезпечний для фігури. Але насправді вживаючи макаронні вироби з твердих сортів пшениці можна довго залишатися стрункою і легкою на підйом людиною. Просто потрібно знати, як правильно їх їсти.

У чому користь макаронних виробів з твердих сортів пшениці? Звичайно ж, своєю здатністю не додавати зайвого "жирку", а без додавання жирних добавок до страви - навіть до схуднення. За рахунок чого це відбувається?

По-перше в зернах пшениці "Durum Semoline" крохмаль утворює кристалічну форму, яка не руйнується при обробці. Кристалічний крохмаль утримує білок, який легко засвоюється і дає енергію організму. В м'яких сортах пшениці міститься крохмаль аморфний - такий же самий, як в білому хлібі та булках. Цей вид крохмалю лише сприяє набору ваги.

По-друге рослинний жир в макаронних виробах з твердих сортів пшениці - ненасичений, що також важливо для якнайшвидшого його розщеплення. При цьому саме ненасичені жири сприяють збереженню еластичності шкіри.

По-третє в таких макаронних виробах міститься клітковина, яка стимулює роботу кишечника, знижує ймовірність розвитку серцево-судинних і навіть деяких онкологічних захворювань. Клітковина швидко виводить шлаки з кишечника.

Макаронні вироби Pasta багаті жирами, білками і вуглеводами, так наприклад, блюдо, приготоване з 100 г макаронів, на 30% задовольняє нашу добову потребу в тріаді життєво важливих поживних речовин, без яких нормальна життєдіяльність організму неможлива.

Макаронні вироби Pasta можна вживати, як гарнір до основної страви так і як самостійне блюдо. Рекомендується поєднувати з грибами, овочами, морепродуктами, твердими сирами, рослинними оліями, спеціями (найбільш смакує з "Приправа до макаронів Dr.Igel").

Італійські і американські медики стверджують, що макаронні вироби, як самостійне блюдо - це відмінний заспокійливий засіб, щоб вгамувати тривогу і хвилювання перед відповідальним заходом, для цього необхідно з'їсти за годину до нього тарілку макаронів. Макарони з твердих сортів пшениці в поєднанні з овочами рекомендуються медиками при захворюваннях серцево-судинної системи.


Макарони торгової марки Cevarto приготовлені з кращої європейської сировини з Любов'ю!

Будьте стрункі і здорові!


Склад продукту:

борошно грубого помелу Durum Semoline,
питна вода,
мінерали (калій, кальцій),
мікроелементи (селен, йод, мідь, хром),
вітаміни (B5, C, D, E, P, каротин, або провітамін А).

Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту:

білки - 10.4 г,
жири - 1.1 г,
вуглеводи - 71.5 г.

Енергетична цінність на 100 г продукту - 1440 кДж (344 ккал).

Спосіб приготування:

Вироби помістити в киплячу воду, варити 6-7 хв, злити воду через друшляк, промивати не слід, бо втрачаються корисні речовини.

Термін придатності:

12 місяців з дати виготовлення при температурі не вище +30°С і при вологості повітря не більше 70%.

Умови зберігання:

В сухому, чистому добре вентильованому не зараженому шкідниками хлібних запасів приміщенні.

Виробник:

ТОВ CEVARTO, м.Київ. Виробничі потужності розташовані в м. Мукачево Закарпатської обл.
Виготовлено для споживчого кооперативу «E-SPRAVA». ДСТУ 7043: 2009

Маса нетто - 1 кг ± 1%

Написать отзыв

Зірочка. Макаронні вироби з твердих сортів пшениці Pasta
Макаронні вироби Pasta (Зірочка) виготовлені з твердих сортів пшениці Durum Semoline.

Написать отзыв

 
Комментарий(0)

Пока нет обзоров.

28 Другие продукты в той же категории